Home

Polycystické vaječníky a clostilbegyt

Syndrom polycystických vaječníků CelostniMedicina

1. Tak postupně vzniká cysta, může se tvořit víc cyst a vaječníky se mohou zvětšit. Současně také roste pouzdro vaječníku, aby obalilo vaječník, až konečně dochází k tzv. polycystickému vaječníku (Syndrom polycystického vaječníku = PCO). Dojde k zastavení ovulace, nepřítomnosti menstruace, neplodnosti a ochlupení.
  2. Ahoj amilie já měla taky pco a brala jsem clostilbegyt a po 3 měsících mi dr řekl že mam vajíčka které mi nedozrávají a tudíž pco. tak mě poslal do centra pro neplodné páry k doktorce a ta mi to pco potvrdila a řekla mi že půjdu na laparoskopii kde odstraní ty polycystický vaječníky to jsou prej náke zářezi na vaječníkách tojsem byla v březnu pak jsem na:,-(ila.
  3. máte 'polycystické' vaječníky; máte oteklé vaječníky; máte hypertriglyceridémii (nadměrné množství tuků v krvi) nebo se hypertriglyceridémie; vyskytla v rodině. Před zahájením léčby přípravkem Clostilbegyt by Váš lékař měl zjistit jakékoliv jiné příčiny poruchy plodnosti. Další léčivé přípravky a.
  4. 10.06.2016 11:29:58 - full.avl změnila kategorie otázky 10.06.2016 11:29:58 - full.avl změnila titulek otázk
  5. Syndrom polycystických vaječníků (někdy bývá označován také jako PCOS, což je anglická zkratka polycystic ovary syndrome) je hormonální porucha relativně běžná u žen v reprodukčním věku (je jednou z nejčastějších endokrinních poruch u žen). Syndrom se vyvíjí od puberty a pohlavního zrání, podle statistických údajů jím trpí 5 až 20% žen v.

Nic z toho nebylo dostala jsem menses a tak dnes po dohodě jsem šla opět k lékaři. Koukal se a řekl mi že vypadaj vaječníky polycystické a že se žádné vajíčko nevyjíjí. Chtěla jsem ,aby mi to víc vysvětlil nebo tak něco, abych věděla co a jak, řekl že za týden mám přijít a popovídáme si neboli řekne co a jak Vaše vaječníky na ultrazvuku připomínají želví krunýř, máte spousty folikulů., usmál se pan primář. Během stimulace jsem se nakazila střevní chřipkou a myslela jsem, že to nezvládnu dotáhnout do konce a bála jsem se, že o všechna vajíčka přijdu Ahoj holky, jsem tu úplně nová, něco jsme tu už načetla, ale přesto se omlouvám jestli mám dotaz, co tu už jednou padl...Mám doma 2letou holčičku, otěhotněla jsme úplně přirozenou cestou, mám sníženou funkci štítné žlázy ale léčím to hormony, těhotenství bylo rizikové, ale naštěstí vše dobře dopadlo...když byli dcerce 2rměsíce přestala jse kojit a tak. máte polycystické vaječníky; máte oteklé vaječníky; máte hypertriglyceridemii (nadměrné množství tuků v krvi) nebo se hypertriglyceridemie vyskytla v rodině. Před zahájením léčby přípravkem Clostilbegyt by Váš lékař měl zjistit jakékoliv jiné příčiny poruchy plodnosti

Polycystické vaječníky - jde to léčit? - Diskuze - eMimino

Polycystické vaječníky mají typické příznaky. Ženy postižené syndromem polycystických ovarií mívají kromě nadbytečných kilogramů i jiné nepříjemné vnější příznaky nemoci, způsobené vysokou hladinou mužských hormonů: na těle jim vyrůstá neženské ochlupení (knír, brada, hrudník), zhrubne jim hlas, tělní tuk se ukládá v místech, kde to je typické pro. Dobrý den, paní doktorko. Byla bych moc ráda za radu. S přítelem se snažíme o miminko, ale mám polycystické vaječníky, pan doktor mě nasadil duphaston 1-0-1 na vyvolání MS a poté mám začít brát Clostilbegyt (5.den MS), první tbl. mě vychází na 21.6.2014 a poté se snažit 12-15 den o miminko. Ale bohužel mě i příteli před 3 týdny zjistili pozitivní ureaplasma. Polycystické vaječníky Dobrý den, je mi 19 let a s přítelem se snažíme už 9 měsíců o miminko, ale nedaří se to. Proto jsem zašla na gynekologii a tam mě pan doktor zjistil polycystické vaječníky. Dočetla jsem se na internetu, že se vyskytuje většinou při nadváze nebo štítné žláze, ale nic takového nemám

CLOSTILBEGYT - příbalový letá

Clostilbegyt, Utrogestan a Pregnyl už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (6) Po roce snažení jsme začali navštěvovat centrum, kde mi zjistili polycystické vaječníky a kontroly jsou o něčem jiné Tehdy má diagnóza opravdu bylo PCO (polycystické vaječníky).Lékař mi sdělil, že otěhotnění je bez příslušné medikace nemožné. Nasadil Clostilbegyt, který měl podpořit ovulaci a Duphaston, který měl buď vyvolat menstruaci v příslušný den cyklu nebo podržet těhotenství, pokud by se zdařilo (popsáno laicky)

Krásný den,Vám přeji.Měla bych na Vás mnoho otázek.Již 1/2 roku se snažíme o miminko.Z toho 2 měsíce užívám od 5-9 dne Clostilbegyt a 16.den Pregnyl z důvodu anovulace.Zatím se nám to nedaří.Brala jsem 7 let Marvelon a stale i po pul roce mam velmi nepravidelnou menstruaci (jen po vyvolání. Zdravím Vás, prosila bych o vlastní zkušenosti nebo rady. Už jsem v nedávné době přidávala diskuzi na téma štítná žláza a otěhotnění. Nyní jsem užívala Clostilbegyt, protože se mi stále dokola dělo, že se mi nedařilo otěhotnět a musela jsem na injekci na MS. Dnes mám 2-3 dny do očekávané menstruace ale už přes týden mě bolí bradavky (ze začátku pravé. Polycystické vaječníky - PCOS. Syndrom polycystických ovarií ( PCOS), známá také jako polycystická nemoc vaječníků (PCOD), je považován za nejčastější příčinu dysfunkce vaječníků u žen v reprodukčním věku. Jako takový je samozřejmě i velmi důležitou příčinou neplodnosti a zaslouží si detailnější popis

Polycystické vaječníky. S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče • máte 'polycystické' vaječníky; • máte oteklé vaječníky; • máte hypertriglyceridémii (nadměrné množství tuků v krvi) nebo se hypertriglyceridémie vyskytla v rodině. Před zahájením léčby přípravkem Clostilbegyt by Váš lékař měl zjistit jakékoliv jiné příčiny poruchy plodnosti. Děti a dospívajíc Upozornění a opatření Před užitím přípravku Clostilbegyt se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, zejména pokud: nemáte menstruaci z důvodu nízké tělesné hmotnosti; jste v minulosti trpěl/a záchvaty; máte v děloze fibroidy; máte polycystické vaječníky; máte oteklé vaječníky; máte hypertriglyce­ridemii (nadměrné množství tuků v krvi) nebo.

Pomohl vám Clostilbegyt na polycystické vaječníky

1. - polycystické vaječníky - slepé střevo. Pokud bych brala rovnou Clostilbegyt, který by mi nezabral (mé vaječníky na tom byly opravdu špatně, k ovulaci vůbec nedocházelo), tak bych si tím Clostilbegyt vyčerpala (6x po sobě bych ho fakt nebrala) a musela bych stejně na laparku a pak CAR a hormony silnější..
  2. Clostilbegyt má význam pouze v případě, kdy žena neovuluje. Jinak může šanci na početí i snižovat. 12 vajíček, do 3. dne přežilo 1 embryo - biochemické těh., podruhé 9 folikulů, ale žádné vajíčko), mám polycystické vaječníky a hormonální poruchy, nikdy jsem normálně nemmestruovala ani neovulovala a také.
  3. Tehdy má diagnóza opravdu bylo PCO (polycystické vaječníky). Lékař mi sdělil, že otěhotně ní je bez příslušné medikace nemožné . N asadil Clostilbegyt, který měl podpořit ovulaci a Duphaston, který měl buď vyvolat menstruaci v příslušný den cyklu nebo podržet těhotenství, pokud by se zdařilo (popsáno laicky)

Na gynekologii pan doktor zmínil polycystické vaječníky. Pan doktor mi předepsal norethisteron 5mg 2x1 na šest dní a 3.-7. den menstruace clostilbegit, ale léčba nezabrala a ani menstruace nepřišla nyní pan doktor jen zvýšil dávku clostilbegitu na 2 tab. Polycystické vaječníky a jejich léčba. Otázku položila: Jenže každá je individuální a tak na každého působí něco jiného. Já brala Clostilbegyt s kombinací Utrogestanu hned po laparoskopii, ale nic. Ale tobě přeju hodně štěstí a úspěchů. Ale každopádně s léčbou neotálej, čím dříve tím lépe Polycystické vaječníky. Zdenda3 Čt, 31/07/2014 - 20:18. Jak dlouho vám,prosím, s toutou diagnozou trvalo otěhotnět a jak probíhala léčba? Témata: Polycystické vaječníky Dobry den, mam polycystické vaječníky a můj gynekolog mi teď stimuluje vaječníky Clostilbegytem. Mělo by to zvýšit ovulaci. První měsíc ovulace proběhla úspěšně, ale nyní neproběhla. Včera jsem byla na kontrole a doktor mi řekl, že ovulace zatím neproběhla, ale že se to chystá. Polycystické vaječníky, strach, tetanie. SK PL . Vložte zdarma dotaz Trápí Vás zdravotní, či duševní potíže? Položit otázku můžete zde. Volejte léčiteli Kontaktujete mě na telefonu 605 456 682 od 8 do 18 hod. ve všední dny. Ptejte se na Facebooku Získejte informace

Kajdo mě zjistili polycystické vaječníky. Příspěvků: 114 Oblíbená: 1 Alicek Vloženo 30.01. 2014, 19:25 ale přesto ti prostě folikuly nedozrajou do té správné velikosti. Není pravda, že Clostilbegyt ti na tohle nebude stačit! Mně stačil, zabral hned první cyklus, ale až na durhý se podařilo. A pokud si pamatuji, i u. Před zahájením léčby přípravkem Clostilbegyt by Váš lékař měl.. Polycystické vaječníky, jedná se o cysty na vaječnících, které vznikají tak, že se dozrávající folikuly z vaječníků neuvolní, jak by měly, rostou pod jeho povrchem a jsou stále vytvářeny dalš Sdělili mi, že mám na 90 % polycystické vaječníky. Pro úspěšné těhotenství je prý třeba následující: 1) skarifikace vaječníků 2) zhubnout 15kg (jsem sice líná, ale odhodlávám se), 3) nasazení glucophage 1000 mg k normalizaci cukerného metabolismu, protože se mi během těhotenství rozjela těhotenská cukrovka

Dobrý den, snažíme se o dítě, mám polycystické vaječníky, tak teď musím prvních pět dní cyklu brát Clostilbegyt na zesílení ovulace. Nicméně nám obvodní lékařka předepsala Vermox Polycystické vaječníky, antikoncepce, těhotenství. Dobrý den, prosím o radu.Byl mi diagnostikován syndrom polycystických vaječníků.Snažím se otěhotnět.Již jsem jednou podstoupila stimulaci v centru asistované reprodukce,ale vaječníky vůbec nezareagovaly na hormonální léčbu,nevytvořily se folikuly,tudíž neproběhla ovulace.Lékař mi předepsal Siofor 500mg s. Polycystické vaječníky sú stav, pri ktorom sú vaječníky ženy zväčšené a dochádza k hormonálnym zmenám. Ochorenie je špecifické tým, že žena prestáva ovulovať. Menštruácia sa môže objavovať len veľmi zriedkavo (niekoľkokrát za rok) Polycystické obličky zaraďujeme medzi ochorenie obličiek, ktoré je dedičné Polycystické vaječníky (PCOS) - vaječníky bývajú zväčšené, obvykle asi dvojnásobne. Povrch polycystických vaječníkov býva pokrytý množstvom malých cystičiek. PCOS vzniká v dôsledku hormonálnej nerovnováhy. Príčina vzniku ovariálnych cýs máte polycystické vaječníky. vaše vaječníky sú zväčšené. váš lekár má skontrolovať akékoľvek iné príčiny porúch plodnosti pred začatím liečby Clostilbegytom. máte hypertrigyceridémiu (zvýšenú hladinu tukov v krvi) alebo sa vo vašej rodine v minulosti zistila hypertrigeceridémia

Syndrom polycystických vaječníků (ovarií), neboli PCOS

1. Do toho mám polycystické vaječníky, takže prostě jedna komplikace za druhou. Doktor mi řekl, že jsem první, se kterou se setkal, že by měla polycystické vaječníky a přitom vážila 40 kilo, že to většinou mají silnější ženské, takže vlastně ani neví, proč je mám. Už jsem zoufalá :r
  2. Dobrý den, mám polycystické vaječníky, hormonální profil mám všechny hodnoty v normě, ale nízké FSH, zároveň dost vysoké AMH 13,5. Na clostilbegyt 1-0-1 reaguju maximálně jedním folikulem a až 19. den cyklu či později, jinak bez ovulace. 2x IUI již bylo neúspěšné, teď mám pauzu od léků
  3. Clostilbegyt 5.-9. DC 1-0-1 a 16.-26. DC Provera 1-0-1. Na kontrole 10.DC na vag.UZ mi řekla, že mám polycystické vaječníky a k tomu dále nic.Vypočítala mi ovulaci a dle toho jsme se snažili. Je tenhle postup správný? a mám se obávat PCO? Děkuji z odpověď
  4. Polycystické vaječníky a kojení Polycystické vaječníky: Nenápadné, no zákerné ochorenie Diva . Práve polycystické vaječníky sú jedným z hlavných dôvodov toho, prečo nedokážu vyprodukovať potrebné vajíčko pre oplodnenie. Kvôli prítomnosti takého množstva cýst sa môžu vaječníky aj neúmerne zväčšiť
  5. Polycystické vaječníky - tichý zloděj ženství - Vitalia polycystická ovaria. pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009 Některé faktory jako polycystická ovaria, obezita ženy, příliš nízká hmotnost ženy či obézní muž snižují šanci na úspěšné oplodnění.[1]

Polycystické vaječníky Doktorka

je to mozne a je to i velmi casta indikace / duvod k IVF. ale muze stacit i stimulace vajecniku (tabetky jako clostilbegyt ci tamoxife ci injekce s FSH) a ev. inseminace (vpraveni spermatu do delohy). sance se odviji od veku aj.. tezko takto rict. obecne je u vajicek zen s PCO nadeje o neco nizsi neb kvalita vajicek byva hors Neplodnost (sterilita) je chrakterizována jako neschopnost počít dítě. Dle WHO můžeme diagnostikovat pár jako neplodný, pokud ani po roce pravidelného nechráněného pohlavního styku nedojde k otěhotnění. Existuje mnoho příčin neplodnosti, dva z nich jsou tubární faktor (vejcovodný faktor) a děložní faktor Lektorka si právě polycystické vaječníky vyléčila Já jsem zvědavá na ultrazvuk, jak to bude vypadat . Michaela18 od 2. 1. 2009. Sledovat Poslat SZ. Nemá galerii obrázků. Na vaječníkách jsou cysty, které obepínají vaječníky- vypadá to jako náhrdelník z perleti.Vajíčko se nevyplavuje nikam, proto není ovulace a menstruace- možná jedině tak 3x do roka. Vajíčko se nemůže vyplavit skrz vaječníkový obal, který je tvrdý .Léčí se to na endokrinologii. a gynekologii. Jde o Clostilbegyt, Inofol

Vaječníky sú dve endokrinné žľazy, v ktorých sa tvoria pohlavné hormóny a vajíčka. Narozdiel od muža, všetky vajíčka (približne 400 000) sa u žien vo vaječníkoch vyskytujú už od narodenia. Svojím tvarom sa vaječníky podobajú na fazuľu a ich hrúbka nie je väčšia, ako 1 centimeter Nikdy nezapomenu na ten doktorův hlas v telefonu: Tak je to špatný. Tohle je tak na umělý oplodnění. Nashledanou. Bum bác a celý svět se rozsypal. Lítost, výčitky a beznaděj. Po třech měsících opět špatný spermiogram a mně diagnostikovali polycystické vaječníky. Byla jsem v šoku, že jsem až teď dostala diagnózu

MAMA a Ja, Poradne - Problémy s otehotnením a neplodnosť. Na vaše otázky odpovedá MUDr.Daniel Kelij, ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.. Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu. Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka Manželka světoznámého šéfkuchaře své pcos léčila lékem Clostilbegyt - a to i přes to, že se tím zhoršili její úzkosti. Nyní má 5 dětí a prošla potratem: Ve třech měsících jsem měla potrat. což vás trápí, když jste znovu těhotná - to znemožňuje užívat si raných fází těhotenství Ano, souvislost užívání Mercilonu a plačtivosti může být. A k tomu ještě špinění. Tak to je dost důvodů ke změně Mercilonu za jiný preparát. Na dotaz Mám polycystické vaječníky, myslíte si, že kdybych nebrala žádnou antikoncepci, měla bych větší pravděpodobnost k tloust. lze odpovědět- ne, to si nemyslím

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, a svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. - On-line rozhovor na téma Neplodnost - možnosti řešení a plánované početí s MUDr. Janem Šulce Anna. Dobrý den. Manžel byl na spermiogramu a z toho jsou tyto výsledky. Koncentrace spermií 84 000 000, celkové množství 294 000 000. Progresivně pohyblivé 36 %, celkem pohyblivé 73 %, podíl spermií s normální morfologií 7 %, podíl spermií s defektem hlavičky 90 %, s defektem krčku 3 % a podíl s fragmentovanou DNA je 16 %

Podľa mojich skúseností s Jonášovou metódou je to asi takto: Ak si úplne zdravá, nemáš žiadne zrasty, anovulačný cyklus, nemáš zrasty, nemáš endometriozu, toxoplazmozu, polycystické vaječníky, no proste nejaké iné prekážky, tak sa dá podľa toho orientovať Před asi 15 roky jsem po antikoncepci dostala trombozu a embolii. Vyšetření však potvrdilo, že trombofloidní nejsem. Štítnou žlázu mám v pořádku, hormony také, jenom LH je mírně zvýšené, poměr 6:7,2. Nemám polycystické vaječníky, ovuluji pravidelně, pouze mám jeden vejcovod neprůchodný Aukce zabavených věcí ministerstva vnitra. Zboží ministerstvo vnitra prodává v internetové aukci, kde si ho může koupit každý.O zájmu svědčí i to, že se daří prodat všechno, co se v aukcích objeví

Šla jsem na IVF kvůli syndromu polycystických vaječníků

Co vam pomohlo na cystu. Nejlepší cestou je autokino, kde si můžete svůj oblíbený film užít v pohodlí vlastního vozu! Pět levných univerzálních motorek pro všechno. Tyhle stroje seženete pod sto tisíc a udělají vám ohromnou službu Môže vám uľaviť od kŕčov a bolesti spojenými s podráždeným žalúdkom a črevami.Ak trpíte často na nádchu, prechladnutie alebo. Poradna lékaře. Ženská neplodnost; Laik; Poradna lékaře; Položit dotaz A. Děkujeme za Váš zájem o odbornou poradnu. Svůj dotaz můžete položit prostřednictvím formuláře na stránkách ulekare.cz, kde Vaše dotazy zodpoví zkušení lékaři. Nalezeno 2686 záznamů z celkového počtu 2686, zobrazeny 1386. - 1390 Dobrý deň. Mám nepravidelnú menštruáciu, už viackrát mi meškala viac ako 30 dní. Po návšteve gynekologickej ambulancie mi doktor pichol vyvolávačku a pozrel sono. Pri sone len skonštatoval, že to tehotenstvo nie je a mám také polycystické vaječníky. Nikdy mi ale.. Z maternice mi bol pred pol rokom odstránený polyp a bol mi zistený jeden, a neskôr u druhého doktora dokonca oba vaječníky ako polycystické. Cca. trištvrte roka užívam Inofolic a tieto posledné dva mesiace som užívala aj Clostilbegyt (neviem, či vplyvom tohto lieku, ale mala som oba mesiace veľmi slabú menštruáciu skoro len. Stáhnout EuroFertil CZ, a.s Vyplňte pečlivě tento dotazník před Vaší první návštěvou v centru nebo v jejím rámci. Dotazy, kterým nerozumíte nebo odpověď neznáte, nevyplňujte

Polycystické vaječníky/ovaria

otehotniet 11. 12. 2013 (10:32) , Autor: emusienka dobry den uz cca pol roka sa snazime o babetko doktor mi povedal ze nemal by byt problem otehotniet ked ze mam uz dve deticky ale povedal mi ze mam zrasty v maternici a tak ci aj to neovplivni tehotenstvo.A citala som na internete ze aj to ze som baculka s vyskou 170 a vaha cca 110 kg moze sposobit neplodnost....A este by som sa chcela opytat. 4085 | Petra | 2012-12-06 16:25:10 . Dobrý den, brala jsem 3 měsíce femigard a menstruace se krásně srovnala,dokonce jsem po 3 měsících užívání přípravku otěhotněla,ale bohužel jsem zhruba v 5-6 týdnu potratila.Nyní jsem po revizi a chtěla jsem se zeptat zda mám užívat femigard až po 2 měsíční pauze která by měla následovat nebo kvůli prodělanému potratu. Minulý měsíc mi Dr. diagnostikoval polycystické vaječníky, půr roku se snažíme o mimi(do té doby jsem brala pouze utroš (15-24 den MC) Nyní mi dr. předepsal 5-9 den MC clostilbegyt a 15-24 den MC utrogestan Nastydlé vaječníky vyvolávají bakterie, které jsou přenášeny pohlavním stykem adapt. na stres, hypotyreiodismus, ztráta ovulace, andropauza pokles CTV, pokles ECT pokles V, nižší aktivita kostní dřeně, pokles plasm.bílk., hypokalemie, zvýšení TG,V ery involuce thymu. Sima 75 Snazeni o prvni mimco od srpna 2008 ,v srpnu 2008 laparoskopie odstranena endometrioza a cysty , kousek leveho vajecniku odebran jinak vse zustalo,momentalne opet cysta levy vajecnik 2,5 cm ted se to neresi ,minuly mesic uzivan clostilbegyt a pichnut pregnyl .Vek 33 let

Video: CLOSTILBEGYT TBL 10X50MG(LAHV

Polycystické vaječníky jsou nejčastější příčinou ženské

Polycystických vaječníků a otěhotnění

CLOSTILBEGYT - příbalový leták Nonstop lékarn

Polycystické vaječníky Moje těhotenství

Ostatní gynekologické problémy Babyonline

• Zvířata v tropických deštných pralesech.
  • Cukroušův mazec 2017.
  • Lehké vafle.
  • Jak vymačkat granátové jablko.
  • Spider man 2018 paralelní světy.
  • Rudolfov webkamera.
  • Fošny bazar.
  • Colin farrell james padraig farrell.
  • Starbucks termohrnek 2016.
  • Nový rok 2018.
  • Násada kapra k1.
  • Ukrajina ceny 2018.
  • Nordic walking technika.
  • Tupé pro muže.
  • Všechno nejlepší k narozeninám pro děti.
  • Fk teplice vstupenky.
  • Piknik slovo download.
  • Výpočet napětí online.
  • Dílenský nábytek levně.
  • Funko pop vyprodej.
  • Jak říct rodičům že mám kluka.
  • Program na úpravu obličeje zdarma.
  • Filtr na železitou vodu ze studny.
  • Citlivost oka na barvy.
  • Ustupující ledovec odhalil po 75 letech.
  • Lokiarcheota.
  • Podzemnice olejná sklizeň.
  • Cars 3 watch online.
  • Závorky v matematice.
  • Buena vista jihlava video.
  • Bubo bubo wiki.
  • Chápan.
  • Ragamuffin cena.
  • Andělská čísla 444.
  • Nhl historie statistiky.
  • Vývoj mozku dítěte v těhotenství.
  • Jakub španihel arena narodu.